Site icon Campaign Türkiye

Sosyal Fayda Zirvesi 2018: Burcu Kayımtu, Gökçe Bahadır, Ece Çiftçi

“Tüm Çocuklara Nitelikli Eğitim” paneli TBWA\Istanbul Genel Müdürü Burcu Kayımtu’nun moderatörlüğünde başladı. Panelin diğer katılımcıları SosyalBen Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ece Çiftçi ve SosyalBen Vakfı Gönüllü Elçisi ve Oyuncu Oyuncu Gökçe Bahadır oldu.

Ece Çiftçi, Burcu Kayımtu, Gökçe Bahadır

Panelden öne çıkan notlar şu şekilde:

Ece Çiftçi: “SosyalBen” ile derdimiz; köy okullarındaki çocukların resim, müzik, dans, yaratıcı yazarlık spor gibi alanlarda kendilerini keşfetmeleri.

Ece Çiftçi: Gelişmekte olan ülkelerin çok temel dertleri var. Moğolistan’dan Kamboçya’ya, Hindistan’dan Ürdün’e aynı saha çalışmalarını oralarda da yapıyoruz. Biz sadece kendimizin zannediyoruz ama sorunlar tüm dünyanın sorunu.

Gökçe Bahadır: “Günümüzün çocukları yarının, geleceğin başarılı yetişkini demek. O yüzden çocukların hayalleri ve yetenekleri doğrultusunda ilerlemeleri çok önemli.”

Gökçe Bahadır: “‘Benim gücüm hayal gücüm’ mottosu ile yola çıktık. Büyüdükçe belki hayal kurmayı unutuyor olabiliriz. SosyalBen’in yapmak istedikleri benim çocuklar için yapmak istediklerim çok örtüşüyordu.”

 

Exit mobile version