Hakkımızda

Merhaba

1968 yılından bu yana Reklam, Medya, PR ve Pazarlama İletişim sektörlerinin global referans dergisi Campaign olarak Türkiye’de siz okuyucularımızla buluşmaktan mutluluk duyuyoruz (klişe! klişe! klişe!)

Campaign Türkiye, reklamcılık ve pazarlama iletişimi dünyasına yeni bir soluk ve yeni bir heyecan getirmeyi amaçlıyor. (cırt…yine klişe)

Campaign Türkiye, reklamcılık ve pazarlama iletişimi sektörlerinin gelişimine katkı sağlamak misyonuyla İngiltere, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Hindistan edisyonlarından sonra Türkiye’de Türkçe olarak yayınalanıyor (OMG) Türkiye’de yayıncılığı biz başlatmadık, ama biz değiştireceğiz (fazla Ali Sabancı) Kimseden korkmadan, sektörden kopmadan (Bu da Zafer Mutlu ekolü Vatan oldu)

Campaign Türkiye, objektif duruşu ve eleştirel bakış açısıyla sektörde kalite çıtasının yükselmesine katkı sağlamayı amaçlıyor (lovely ama zayıf) Her neyse anlaşıldı, olmayacak. Claire Beale’in de söylediği gibi Campaign’i anlatmak için bir slogan veya alt metne ihtiyaç yok; Campaign, Campaign’dir! Bu yüzden size kısaca ‘Merhaba’ diyoruz… Keyifli okumalar… Her türlü sorunuz veya öneriniz için bize mail göndermekten çekinmeyin: editor[at]campaigntr.com Ama SPAM’lemeyin lütfen. Kitlesel gönderimleriniz için şu adresiniz var: bulten[at]campaigntr.com