Reklam

1968’den bu yana İngiltere’de yayınlanan ve içeriği, düzenlediği etkinlikleri, yarışmalarıyla “yaratıcılığın markası” haline gelen Campaign, 1 Ocak 2012’de Türkiye’de yayın hayatına başladı. Campaign Türkiye, yerel ve global gelişmeleri yansıtan güncel haberleri, kampanya incelemeleri, detaylı araştırma ve analizleri, özel röportajları, uzman görüşleri ve yazıları, güçlü yazar kadrosu ile reklam, medya ve pazarlama iletişimi sektörünün referans yayını haline geldi.

Dergi, web (www.campaigntr.com) ve tablet versiyonu olarak 3 farklı mecrada yayınlanan Campaign Türkiye, ilk yılında 1562 haber, 530 görüş, 135 özel röportaj, 156 özel araştırma ve 29 etkinliğe imza attı. Campaign Türkiye reklam, medya ve pazarlama iletişimi alanında Türkiye genelinde her ay 8.000 karar alıcı ve profesyonele ulaşıyor.

Haymarket Business Media’nın Brand Republic grubunun en önemli markalarından biri olan Campaign dergisinin beşinci edisyonu olarak yayınlanan Campaign Türkiye, büyük ve global bir ailenin son üyesi… Campaign dergisinin ayrıca 19 ülkede yayınlanan Asya Pasifik, 12 ülkeyi kapsayan Ortadoğu ve Hindistan edisyonları bulunuyor. Campaign Türkiye, Campaign ailesinin “ilk İngilizce olmayan edisyonu” özelliğini taşıyor.

Haymarket Business Media bünyesindeki “Brand Republic” ailesinde Campaign dışında Mediaweek, PRWeek, PrintWeek, Marketing, Media, Medical Marketing Media(M&MM) Revolution, Event, Conference&Incentive Travel ve Direct Marketing yayınları bulunuyor.

Campaign dergisinin Doğrudan Pazarlama, Basın, Açıkhava ve Dijital alanda yaratıcılığı ödüllendirdiği The BIG Awards ve medya stratejilerine odaklanan Campaign Media Awards yarışmaları 30 yıldır en prestijli ödüller arasında gösteriliyor.

Campaign Türkiye reklam çalışması hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın;

reklam@lifttr.com