Ofis tasarımına Zen dokunuşu

Takipçilerimiz iyi bilir; Campaign Türkiye olarak her ay ajans ve markaların ofislerine konuk oluyor, yaratıcı ve rekabetçi beyinlerin ilgiyle takip ettiğimiz işlerinin kıvılcımlarının nerelerde parladığını görüyoruz. Bugüne kadar gezdiğimiz ofisleri buradan inceleyebilirsiniz.

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin de ofislerinin tasarımına ve rahatına önem veren bu gibi ajans ve markalara sunduğu yeni bir ürünü var: Krigamine Zen. Uzak Doğu Zen felsefesinden esinlenilerek tasarlanan bu klimalar ortamla uyumlu 3 farklı renk seçeneği sunuyor: Beyaz Zen ferahlığı, Siyah Zen asaleti ve Gri Zen sakinliği.

Krigamine Zen Klimalar, düşük enerji tüketimi ile yüksek ısıtma ve soğutma performansını bir araya getiriyor. Sezonsal Verimlilik Kriterleri’ne göre soğutmada A+++, ısıtmada A++ enerji sınıfında yer alan Zen Klimalar,  az enerji ile çok iş yapıyor.  İnsan kulağının neredeyse algılayamayacağı yaprak hışırtısına eşdeğer (21 desibel) bir ses seviyesi ile yıl boyunca ideal iklimlendirme sağlıyor.

Uzaktan kumanda ile haftalık ısı programı yapmanın mümkün olduğu bu klimaların bir diğer özelliği ise Nano Platinyum Filtre teknolojisi. Koku giderme etkisi yaratan platinyum seramik parçacıklardan oluşan bu antibakteriyel filtre, üç boyutlu yüzeyi ile daha geniş bir etki alanı yaratıyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.