artwork

Bugün MMA Forum İstanbul 2018’deyiz

4 sene önce

0

50 ülkede faaliyet gösteren MMA’in (Mobil Pazarlama Birliği / Mobile Marketing Association) Türkiye oluşumu, MMA Forum İstanbul 2018’de geleceğe ışık tutuyor. Lift Content Factory içerik ortaklığıyla düzenlenen zirve, dünyanın önde gelen isimlerine ev sahipliği yapacak.

Mobil teknolojilerin, küresel bilgi birikimini ülkemize taşıyan, 100’e yakın üyesiyle mobilin gelişimine katkıda bulunan MMA Türkiye’nin bu yıl beşincisini düzenlediği MMA Forum İstanbul, mobil teknolojilerin ve mobil pazarlamanın, ekonomi, iletişim ve hayat için biçimlendirdiği geleceği, fikir önderi konuşmacılardan dinleme fırsatı sunuyor.

MMA Forum İstanbul 2018, 24 Ekim 2018 tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta, Shape the Future sloganı ile gerçekleşecek MMA Forum İstanbul’da, mobil dönüşümün biçimlendirdiği gelecek konuşulacak.

Ülkemizden ve dünyadan fikir önderleri, konuşmalar, ilham verici örnekler ve yeni fikirlerle, Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik, Blockchain, Büyük Veri, Tasarım, Lokasyon, Video, Reklam Sahtekarlığı, Influencer Pazarlaması, ve Girişimcilik Ekosistemi gibi konuları ve bunların geleceğini ele alacak.