Site icon Campaign Türkiye

WPP CoFuture Stream’de aktiviteler gün boyu devam etti

Sadece konuşmacılar ve panellerle değil müzik ve workshop’larla da WPP CoFuture Stream katılımcılarına gün boyu unutulmayacak anlar yaşattı.

2017 ve 2018 yıllarında WPP iş ortaklarına özel olarak düzenlenen CoFuture inovasyon ve teknoloji etkinliği bugün WPP’nin global etkinliği Stream ile birleşerek karşımıza çıktı.

WPP CoFuture Bosphorus ismini alan ve sıra dışı bir etkinlik konsepti ile katılımcılarını ağırlayan CoFuture Stream, birbirinden farklı aktiviteler ve workshop’larla da dikkat çekti.

Etkinliğe katılanlar Urban Riders’ın sabah sporuyla güne başladılar.


CoFuture Stream’de 3D print atölyesinden nefes atölyesine, lakerda yapımından çini atölyesine kadar birbirinden farklı pek çok alanda çeşitli workshop’lar gerçekleşti.

Vapurun olmazsa olmazı: Müzik

Vapur yolculuklarının olmazsa olmazı müzik ise CoFuture Stream’de de katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Red Bull Müzik Festivali’nin bir ayağının gerçekleştiği etkinlikte özellikle orta kattan yükselen caz esintileri ve teras katta bir anda tüm dikkatleri çekmeyi başaran Bilgisayar Mühendisi ve Soprano Ekin Naz Kaptan’ın muhteşem performansı vapur yolcularının kulaklarının pasını giderdi.

Exit mobile version