Site icon Campaign Türkiye

WPP CoFuture Stream bugün kapılarını açıyor

WPP CoFuture Stream bugün kapılarını açıyor-campaigntr

WPP CoFuture Stream

WPP tarafından geçtiğimiz yıl nisan ayında ikincisi düzenlenen düzenlenen medya ve pazarlama odaklı CoFuture İnovasyon Festivali bu yıl da Lift Content Factory içerik ortaklığıyla WPP CoFuture Stream adıyla 7 Ekim Pazartesi günü keyifli bir tekne gezisi ile gerçekleştiriliyor.

Geçen yıl 40’tan fazla girişim 1.000’den fazla katılımcı ile gerçekleşen CoFuture İnovasyon Festivali’nde blockchain, teknoloji, otomasyon, yapay zeka, dijitalde büyümenin geleceği, oyun pazarının marka, pazarlama stratejileri üzerindeki etkisi ve 360 derece pazarlamanın geri dönüşü gibi konular gündemdeydi. Serdar Kuzuloğlu dijital dönüşümü konuşurken, Doğuş Yayın Grubu Chief Investment Officer’ı Ateş İnce teknolojinin dahil olmasıyla değişim yolculuğuna giren TV yayıncılığı ve reklamcılığı ile içerik stratejilerinin nasıl şekilleneceğinden bahsetmişti.

WPP/Wavemaker‘dan Nick Vale’in satın alma yolculuğunun etkisi, Gain Theory’den John Webb’in ROI (Return on Investment) ve GameChanger’dan dünya ve Türkiye’de büyüyen oyun pazarı ve dinamikleri hakkındaki konuşmaları dikkat çekti.

Peki bu yıl bizleri neler bekliyor?

 

Exit mobile version