WPP CoFuture-Stream Bosphorus 2019

2017 ve 2018 yıllarında WPP Türkiye tarafından WPP müşteri ve iş ortaklarına özel olarak düzenlenen CoFuture ‘inovasyon ve teknoloji’ etkinliği bu yıl da dopdolu bir programla gerçekleşiyor. Bugün WPP CoFuture Stream Bosphorus adını alan ve çok daha kapsamlı içerik ve aktivitelerle etki alanını genişleten etkinlik; bu yıla damgasını vuracak bir organizasyona dönüşüyor.

Wired dergisi tarafından ‘en iyi teknoloji buluşmalarından biri şeklinde tanımlanan CoFuture’ın benzerlerinden farkı ekrana, sahneye ve ‘slaytlara’ bağımlı kalmaması ve etkileşime açık olması.

Bu farkı bu yıl biraz daha artıran etkinlik kendini salonlara kapatmıyor ve şehir hatları vapurlarıyla kapılarını açıyor. Çoğunlukla Adalar seferlerinde misafiri olduğumuz Fahri S. Korutürk Vapuru bu kez WPP CoFuture Stream Bosphorus’a ev sahipliği yapıyor.

1989’da Haliç tersanesinde inşa edilen vapur; 75,5 metre uzunluğunda ve 11,62 metre genişliğinde. Fahri S. Korutürk aynı zamanda 2100 kişilik yolcu kapasitesiyle alanının en büyüklerinden biri.

Herkesin eşit olduğu, tüm unvanların ortadan kalktığı, vapur satıcılarıyla satış ve pazarlamanın temellerinin görüldüğü vapurda bu defa pazarlama endüstrisini görüyoruz.

Hikaye anlatıcılığının en yalın halinin görüldüğü bu etkinlikte 70’ten fazla konuşmacı yerlerini aldı ve CoFuture’ın yoğun programına başlandı bile. Unconference kavramının önemli örneklerinden biri olan WPP CoFuture Stream Bosphorus’ta paylaşmak, karşılıklı öğrenmek, etkileşim başrolde.

Biraz ada havasına ne dersiniz?

Adalar, vapur denilince akla gelen her şey bu vapurda da var. Simit – çay, balık – ekmek- vapur müzisyenleri… Nostaljik bir havada teknoloji, gelecek, pazarlama endüstrisi, kısacası ilham verecek her panelin konusu. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.