“Pazarlama. Bugün. Şimdi.” oturumlarının özeti

Teknoloji Zirvesi‘nin eş zamanlı gerçekleştirilen beş zirveden biri de Eyüp Oditoryumu’nda gerçekleştirilen “Pazarlama. Bugün. Şimdi” oturumlarının başlangıcında Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün ve Marka Danışmanı Temel Aksoy konuştular.

Oturumun ilk paneli ‘Sosyal medyanın yetişkinlik dönemi‘ başlığı ile gerçekleştirildi. Panel, Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü Neşet Dereli’nin açılış konuşması ile başladı. “Sosyal medyanın yetişkinlik dönemi” panelinde Neşet Dereli’nin moderatörlüğünde, Genart Media CEO’su Burak Yılmaz ve Akademisyen Uğur Batı konuştular.

Bugünün petrolü: Büyük veri‘ temalı panelde ise Turkcell Stratejik Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş’in moderatörlüğünde, Turkcell CRM ve Analitik Çözümler Direktörü İnanç Çakıroğlu, Roche Türkiye Finans Operasyon ve Bilgi İşlem Direktörü Doruk Örs, Organon Analytics Veri Bilimi ve Yapay Zeka Direktörü Emrah Anayurt, İETT Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Müdürü Osman Adıgüzel yer aldı.

Teknoloji Zirvesi Eyüp Oditoryumu’nda gerçekleştirilen son oturumunda Turkcell Dijital İletişim Direktörü Burak Akıncı’nın moderatörlüğünde, Accenture Ortadoğu Pazarlama ve İletişim Direktörü Ebru Tuygun, Lift Content Factory Yönetici Ortağı Ertuğ Özdemir ve TBWA Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Toygun Yılmazer; “Pazarlamada Yeni Mecralar, Yeni Yaklaşımlar” panelinde görüşlerini paylaştılar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.