artwork

Markanız için reklam çözümleri

3 yıl önce

0

Rani Itani, TikTok’ta iyi içerik üretmek için izlenmesi gereken en temel prensipler ve uygulamalardan ve dijital marka planlamasından bahsetti.

Dijital marka çözümlerimiz ihtiyaçlarınıza göre çeşitli ürünlere ayrıldı. Amacınıza bağlı olarak TikTok hedefinize ulaşmanızı ve en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Ürünlerimiz iki kategoriden oluşmakta.

İlk kategori, standart reklamlar. Standart reklamlar, bilinirlikten dönüşüme kadar tüm aşamaları kapsayan rezervasyon veya açık artırmaya dayalı sunulan reklam ürünleri. Bu ürünler esnek satın alma seçenekleri sunar. Ayrıca amacınıza göre uygulamada farklı yerlerde bulunurlar. İkincisi, içerik çözümleri dediğimiz içerik reklamları. Bunlar, markalı #Challenge’ı ve AR Markalı Efekt’i kapsıyor.

Bahsetmek istediğim diğer bir konu influencer olmak. Bununla kastettiğim şu: #Challenge veya Markalı Efekt’inize katılan içerik üreticilerimizden yararlanın. Vermek istediğiniz mesajı insanların anlayacağı şekilde aktarın. Mesajının içeriği anlaşılır olsun ve insanları katılmaya teşvik etsin.”