Marka Konferansı 20. yılını kutluyor

Marka Konferansı 20. yılını kutluyor

Her yıl başka bir konsept, her yıl birbirinden etkileyici isimle karşımıza çıkan ve bize ilham veren Marka Konferansı 20. yaşını kutluyor.

18 – 19 Aralık tarihlerinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Marka Konferansı; bu yıl odağına İstanbul’u alıyor.

Var olduğu ilk günden beri İstanbul’dan ilham alan; cesur, kozmopolit, dinamik, renkli, yenilikçi, farklı görüş ve inançları kucaklayan karakteriyle İstanbul’a çok benzeyen MARKA Konferansı’nın evi de hep İstanbul oldu. Dünyanın en özel, en eşsiz, tarihsel değeri en yüksek noktalarından biri olan İstanbul’un gelecekte de sadece İstanbullulara değil dünyaya katacağı çok şey var. Bu potansiyelin anlaşılması ve etki alanının genişlemesi için MARKA platformu 20. yılında İstanbul markası için bir sıçrama tahtası olmayı hedefliyor. Türkiye’nin en güçlü fikir platformu olarak anılan MARKA Konferansı bu yıl için hazırladığı içeriğiyle, seçtiği çok özel konuşmacılarıyla ve Türkiye’nin en güçlü STK’ları liderliğinde başlattığı projeleriyle İstanbul markasını daha da güçlendirip, geleceğe hazırlama sorumluluğuna, seferberliğine liderlik ediyor.

Marka Konferansı’nın artık ikonik ismi haline gelen BJ Cuniningham’ın sunumuyla gerçekleşecek konferans iki gün boyunca; 43 seans ve 60’ı aşkın konuşmacı ile yine katılımcılarına ilham olmaya devam edecek.

Campaign türkiye olarak, gün boyu Marka Konferansı’ndan bildirmeye devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.