artwork

İstanbul’a tat katanlar

4 yıl önce

0

Marka Konferansı tüm hızıyla devam ederken bugün de Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen ve Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Doğuş Hospitality Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nafiz Karadere “İstanbul’a Tat Katanlar” konuşmasında Yapı Kredi ve d.ream iş birliğini ele alarak İstanbul’a nasıl değer kattıklarını anlattılar.

18 yıldır Marka Konferansı’nın ana sponsoru olan Yapı Kredi World, bu yıl da muhteşem bir organizasyonla endüstrinin önde gelenlerinin yer aldığı etkinliğe imza atıyor.

Ece Üner’in moderatörlüğünü gerçekleştirdiği İstanbul’a tat katanlar oturumunda Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen şu sözlerle Yapı Kredi olarak vizyonlarını vurguladı: Biz sınırları kaldıran ve insanların arzu ettiği yaşam tarzına saygı duyan bir bankayız.”

Doğuş Hospitality Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nafiz Karadere ise eatertainment kavramı üzerinde durdu: “İnsanlar artık sadece yeme içme için bir mekana gitmek istemiyor. Aynı anda gezmek ve eğlenmek de istiyorlar. Yapı Kredi bomontiada da böyle bir mekan. İki vizyoner ve tecrübeli markanın bir araya gelmesinden en çok tüketiciler memnun olacak.”