artwork

Hedef kitlemize daha da yakınız

3 yıl önce

0

Türkiye’nin hijyen alışkanlıklarını değiştiren öncü marka Selpak olarak, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen ve bu yıl kırkıncısı gerçekleşen İstanbul Film Festivali’ne bir kez daha tema sponsoru olduk. Bu yılki festivalde seyircilerin çok sevdiği Antidepresan bölümünün tema sponsorluğunu üstlenerek İKSV’ye desteğimizi sürdürdük. Festival seyircisinin de büyük ilgi gösterdiği Antidepresan teması; hayatı hafife alan, eğlendirirken düşündüren, mizaha ve dünyaya beklenmedik, ters köşeden bakan olağanüstü filmlerden bir seçki sunuyor.

Tema sponsoru olmaktan gurur duyduğumuz İstanbul Film Festivali; ilk olarak 1982’de düzenlenen ve yıllar içinde şehrin kültür-sanat hayatının vazgeçilmez etkinliklerinden birine dönüşen çok özel bir proje. İstanbul Film Festivali, dünya sinemasının en çok konuşulan örneklerinden sinemamızın yeni yapımlarına, uluslararası festivallerde prömiyer yapmış ödüllü filmlerden klasiklere ve yeni keşiflere kadar, çok geniş yelpazede bir içerik sunuyor. Köklü geçmişiyle İstanbul Film Festivali, Türkiye’de sinema üretimini ve diğer ülkelerle ortak yapımları teşvik ediyor, Türkiye yapımı filmlerin yurt dışında temsiline önayak oluyor. Sinemaseverlerin kalbinde özel bir yeri bulunan, Türkiye’de yedinci sanatın ve festival kültürünün yapı taşları arasında yer alan bu değerli etkinliğin destekçisi olmaktan her zaman mutluluk duyuyoruz.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri markası Selpak olarak; İKSV’nin tüm festivallerinde “Kurucu Sponsor” olarak yer alan Eczacıbaşı Topluluğu gibi, kültür-sanat faaliyetlerini yakından takip eden ve bu tarz çalışmalara destek veren bir marka olmaya özen gösteriyoruz. İstanbul Film Festivali gibi kıymetli bir organizasyona destek sunmak da bizler için çok değerli. Hedef kitlemizle daha yakın olmamızı sağlayan festival tema sponsorluğu, Türkiye çapında festival izleyicisiyle etkileşim kurmamıza ve marka farkındalığımıza da katkıda bulunuyor. Hem film sayısı hem de izleyici sayısıyla Türkiye’nin en büyük festivaline tema sponsoru olarak, hedef kitlemiz olan “millenial” ailelerle bağ kurmayı, tüketicilerimizin nezdinde “modern, hayata değer katan marka” algımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Çalışmalarıyla kültür-sanat dünyasına büyük destekler sağlayan İKSV ile iş birliğimiz kapsamında dünya sinemasının önemli filmleri izleyiciyle buluşuyor. Bu açıdan da ayrı bir mutluluk duyuyoruz.

Bilge Çiftçi

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri CMO’su

 

 

 

Bu yazı ilk kez Campaign Türkiye’nin 113. sayısında yayımlanmıştır.

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...