Halkla ilişkiler duayenleri gençlere burs veriyor

Türkiye halkla ilişkiler sektörünün duayenlerinden Betûl Mardin ve Prof. Dr. Alâeddin Asna, halkla ilişkiler öğrencilerine burs veriyor. Üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerinin eğitim masraflarına destek için verilen “TÜHİD Genç İletişimci Bursu, Betûl Mardin ve Prof. Dr. Alâeddin Asna Bursu” isimli burslara başvurular, 11 Ekim-8 Kasım 2013 tarihleri arasında TÜHİD’in internet sitesi üzerinden yapılacak.

Betül Mardin

TÜHİD Betûl Mardin ve TÜHİD Prof. Dr. Alâeddin Asna Bursu 2 öğrenciye, TÜHİD Genç İletişimci Bursu ise 3 öğrenciye verilecek. TÜHİD Genç İletişimci Bursu geçen yıl gerçekleşen 12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri projelerinin incelenmesinde ve ödüllerin belirlenmesinde emeği geçen Seçici Kurul üyelerine ithafen takdim edilecek.

TÜHİD geçmiş dönem Başkanı Betûl Mardin ve TÜHİD Kurucusu ve ilk Başkanı Prof. Dr. Alâeddin Asna tarafından iletişim fakültesinde okuyan iki öğrenciye bu yıldan itibaren gelecek yıllarda da burs verilecek, staj imkanı sağlanacak. Burslar, belirli kriterler doğrultusunda TÜHİD internet sitesine yapılacak başvurular esas alınarak verilecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.