Global video konferans platformlarına Türkiye’den yeni rakip!

Uzaktan çalışma dönüşümünde öncü olma vizyonuyla kurulan OCTAPULL, geliştirdiği video konferans programı OctaMeet ile güvenilir ve kolay bir çevrim içi görüşme imkanı sunuyor. Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere 6 dilde hizmet veren OctaMeet, sahip olduğu özellikleriyle pazardaki global rakiplerinden ayrışıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sunduğu video konferans tabanlı çözümler ile firmaların, profesyonellerin, bireysel çalışanların ve girişimcilerin günlük eforlarını optimize etmek ve fayda sağlamak üzere hizmet veren OCTAPULL, son dönemde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan video konferans programlarına bir yenisini ekledi.  Bireyler ve şirketler arasındaki uzaktan çalışma ve iletişimi daha kolay hale getirmek amacıyla geliştirilen video konferans platformu OctaMeet, isteyenler için Türkçe arayüz ve Türkçe müşteri desteği de barındırıyor. 

OctaMeet, kullanıcılarına 100 kişiye kadar çıkabilen toplantılarda kesintisiz 30 saatlik görüşme ve birebir toplantılarda sınırsız görüşme imkanı sağlıyor. Uygulamada toplantı kaydetme özelliğinin yanı sıra 1 GB’lık depolama alanıyla kullanıcı bilgileri, bulut teknolojisi aracılığıyla internet üzerinde saklanabiliyor. OctaMeet kullanıcıları uygulama üzerinden webinar düzenleyebiliyor, kaydettikleri webinarları daha geniş kitlelere ulaştırabiliyor. Piyasadaki diğer video konferans uygulamalarının avantajlı paketlerini yıllık taahhütle kullanıcılarına sunduğu pazarda, OCTAPULL tüm avantajlarını piyasaya göre rekabetçi fiyatlarla ve yıllık taahhüt olmadan sunuyor. Aylık ücretlendirme modeliyle hizmet veren OCTAPULL, kullanıcılarına diledikleri zaman herhangi bir cayma bedeli ödemeden abonelikten ayrılma özgürlüğü sunuyor.

OctaMeet’in rakiplerinden ayrıştığı bir başka nokta, sınırsız toplantı odası oluşturabilme imkanı. OctaMeet kullanıcıları, belirli ekipleri ve kontakları ile yapacağı toplantıları organize etmek yerine bu ekipler için özel odalar yaratarak (örn: yönetim toplantıları; satış ekibi odası…) istedikleri zaman bu odalarda görüşmelerini gerçekleştirebiliyor. 

“Bireysel kullanıcılar ve şirketler için yüksek güvenlik sağlıyoruz”

OCTAPULL CEO’su Berker Gürcihan: “Dijital dönüşümün beraberinde getirdiği siber tehditlere karşı kullanıcılarımızın verilerinin güvenliğini sağlamayı çok önemsiyoruz. Türkiye’de düzenli olarak test ettiğimiz güvenli bir cloud altyapımız var. Sunucuların yurt içinde olması aynı zamanda müşterilerimizin datasının ülke içerisinde kalmasını sağlıyor. Bununla beraber kurumsal müşterilerimiz tercih ettikleri takdirde OCTAPULL çözümlerini kendi sunucularında veya bulut altyapılarında da kullanabiliyorlar. Farklı ürünlerle şirketlerin uzaktan çalışma modeline hızlı ve verimli bir şekilde adapte olmalarına katkı sağlıyoruz. OCTAPULL olarak video konferans tabanlı sektör spesifik çözümler üretmeye devam ederek yakın zamanda yurt dışı operasyonlarımızı başlatmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

Bu yazı ilk kez Campaign Türkiye’nin 118. sayısında yayımlanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.