“Girişimcilik. Bugün. Şimdi.” oturumlarının özeti

Eş zamanlı gerçekleştirilen beş Teknoloji Zirvesi oturumundan bir diğeri olan “Girişimcilik. Bugün. Şimdi” oturumları Ayşem Ertopuz ve Sina Afra’nın konuşmalarıyla başladı.

İlk düzenlenen panel ‘Oyunun kurallarını baştan yaz‘ başlığıyla işlendi. Moderatörlüğünü Ömer Erkmen’in gerçekleştirdiği panelin katılımcıları sırayla: Turkcell Dijital Medya ve Eğlence Direktörü Barış Zavaroğlu, Lidyana.com Kurucusu Hakan Baş, Commencis CEO ve Kurucu Ortağı Fırat İşbecer ile Insider Kurucu Ortağı Muharrem Derinkök oldu.

İkinci panelde kitlesel fonlama kavramı ele alındı. Panelin konuşmacıları Sabah Gazetesi teknoloji yazarı Timur Sırt, Kitlesel Fonlama Derneği Başkanı Hulusi Berik, Arıkovanı İnovasyon ve İş Modeli Dönüşümü Müdürü Enis Yazırlıoğlu ve İdeanest TTGV Program Müdürü Kaan Aksay oldu.

Eş zamanlı gerçekleştirilen beş Teknoloji Zirvesi oturumundan biri olan ve Tophane Oditoryumu’nda düzenlenen ‘Arıkovanı Girişimci Sunumları’nda Ape Drone Teknolojileri Kurucu Ortağı Selin Orçunsel, Outliers Akıllı Not Defteri Kurucu Ortağı Eray Altunbozar, Twin Çocuklar için Bilim Kiti, Ar-Ge Direktörü Mehmet Esat Tavukçu ile Stepbit Kişiye Özel Ayakkabı Tabanlığı, Kurucu ve CEO’su Ferhat Babacan sahnedeydi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.