artwork

Campaign Global Agency of the Year Awards’a son başvuru tarihi yaklaşıyor

2 ay önce

0

Dünyanın en iyi ajanslarının ve bu ajanslarda çalışan yetenekli insanlarının kutlandığı Campaign Global Agency of the Year Awards başvurulara 2021 sonuna doğru açılmıştı. Dört kıtada gerçekleştirilen yarışmanın erken başvuru tarihi geride kaldı, henüz başvurmayan ajanslar ise buradan başvurabilir.
Tüm dünyadan 2022 yılına ait çalışmaların değerlendirileceği Global Agency of the Year Awards’ın üçüncü yılında, ödüller küresel ve bölgesel baş pazarlama sorumlularından oluşan seçkin bir heyet tarafından değerlendirilecek. Bu yılın jüri başkanı, Unilever’den Aline Santos oldu.
Şu ana dek açıklanan jüriler arasında Castrol Türkiye Pazarlama Direktörü Nilay Tatlısöz de yer alıyor. (Jüri listesi güncellendikçe güncelleme yapacağız.)
Campaign tarafından yürütülen diğer Agency of The Year Awards organizasyonlarında olduğu gibi, global ödüllerin değerlendirilmesi de maksimum güven ve şeffaflığı sağlamak için PwC tarafından denetleniyor.
Yarışmaya dair detaylı bilgi ve daha önce kazananlara dair örneklerle nasıl çalışmaların ödül alabileceği konusunda daha berrak bir çerçeve edinmek için bir önceki haberimize göz atabilirsiniz.
Yarışmaya son başvuru tarihi 6 Şubat.
Kısa liste mart ayında, kazananlar ise Londra’da gerçekleştirilecek bir törenle mayıs ayında açıklanacak.

 

Senin için
Tümünü göster
Pepsi 15 yıl sonra ilk kez logosunu değiştirdi

Pepsi, logosunu ve marka kimliğini yeniledi. Pepsi yeni logosunda nostaljik...

Küresel pazarlama endüstrisi 2023 DEI Census’u başlatıyor

Pazarlama uzmanları, anonim olarak 15 dakikalık anketi dolduruyor ve iş...