Campaign Agency & Brand of the Year’da erken kayıt için son 2 gün

Campaign Agency & Brand of the Year’da erken kayıt indirimlerinden faydalanmak için son 2 güne girildi. 15 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek, yılın ajans ve markalarının açıklanacağı ödül töreni için masanızı erken kayıt avantajlarıyla ticket.campaigntr.com adresinden rezerve edebilir, masa kapsamları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1968 yılında İngilterede kurulmuş, günümüzde dünyanın en büyük reklam, medya ve pazarlama iletişimi platformu olarak devam eden Campaign tarafından İngiltere, Asya Pasifik, Japonya, Kore, Çin, Avustralya, Yeni Zelanda ve bölgesel daha birçok bölge tarafından farklı formatlarda 30 yılı aşkın süredir düzenlenen Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri, Campaign Türkiye tarafından da hayata geçiriliyor.

Campaign Agency & Brand of the Year platformunda, ajans ve markaların sadece yaratıcılığı ve kampanyalarının etkinliği değil, 1 yıl içinde gerçekleştirdikleri performans bütünsel olarak değerlendiriliyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Campaign Agency & Brand of the Year ödüllerinde marka ve ajansların son 1 yıl içerisinde (1 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında) pazarlama iletişimi, reklam ve halkla ilişkiler alanında toplam 153 yarışma taranarak bu yarışmalarda ödül kazanmış olan 296 ajans ve 665 marka veya şirket değerlendirmeye alınmıştır. Değerlendirmeye alınan ulusal, bölgesel ve global yarışma programları düzenlendikleri yıl, başvuru sayıları, kaç ülkeden başvuru olduğu, kapsam vb. kriterler baz alınarak farklı katsayılar ile hesaplanır.

Geçtiğimiz günlerde Campaign Agency & Brand of the Year’da marka ve ajansların 2017 yılında ulusal ve uluslararası yarışmalardan kazandığı ödüllerin yer aldığı agency ve brand shortlist’leri açıklanmıştı. Ödül töreniyle ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Campaign Agency & Brand of the Year’da erken kayıt dönemi indirimlerinden yararlanmak ve masanızı seçmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.