Campaign Agency & Brand of the Year’da shortlist’ler açıklandı

Campaign Agency & Brand of the Year’da marka ve ajansların 2017 yılında ulusal ve uluslararası yarışmalardan kazandığı ödüllerin yer aldığı agency ve brand shortlist’leri açıklandı. 

Marka ve ajanslar tarafından gelen itiraz ve onaylar, değerlendirme sonuçlarına göre mevcut listelerimiz üzerinden güncellendi. Doğrulama sürecinin başlaması için listeler 19 Şubat’ta, bağımsız denetleme kurumu PwC’ye teslim edildi.

15 Mart 2018 tarihinde yapılacak ödül töreni için masa satışları 29 Ocak’ta başladı. Ödül gecesinde yerinizi almak için ticket.campaigntr.com’dan bilgi edinebilirsiniz.

1968 yılında İngilterede kurulmuş, günümüzde dünyanın en büyük reklam, medya ve pazarlama iletişimi platformu olarak devam eden Campaign tarafından İngiltere, Asya Pasifik, Japonya, Kore, Çin, Avustralya, Yeni Zelanda ve bölgesel daha birçok bölge tarafından farklı formatlarda 30 yılı aşkın süredir düzenlenen Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri, Campaign Türkiye tarafından da hayata geçiriliyor.

Campaign Agency & Brand of the Year platformunda, ajans ve markaların sadece yaratıcılığı ve kampanyalarının etkinliği değil, 1 yıl içinde gerçekleştirdikleri performans bütünsel olarak değerlendiriliyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Campaign Agency & Brand of the Year ödüllerinde marka ve ajansların son 1 yıl içerisinde (1 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında) pazarlama iletişimi, reklam ve halkla ilişkiler alanında toplam 153 yarışma taranarak bu yarışmalarda ödül kazanmış olan 296 ajans ve 665 marka veya şirket değerlendirmeye alınmıştır. Değerlendirmeye alınan ulusal, bölgesel ve global yarışma programları düzenlendikleri yıl, başvuru sayıları, kaç ülkeden başvuru olduğu, kapsam vb. kriterler baz alınarak farklı katsayılar ile hesaplanır.

Campaign Agency & Brand of the Year’da askı süreçleri 11 Şubat Pazar günü sona ermişti.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.