Bilim, sanat ve tasarım bir arada

2009 yılında 4 ön lisans programıyla eğitim yolculuğuna yüksekokul olarak başlayan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; bugün geldiği noktada 50’ye yakın ön lisans ve 3 lisans bölümü ile durmadan gelişmeye devam ediyor.

Her şeyin başı iletişim diyen öğrencilere kapılarını açan ve “Hayatın içinde, geleceğin peşinde” felsefesi ile ilerleyen İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; alanında yetkin akademik kadrosu ile Medya ve İletişim’den Halkla İlişkiler’e, Görsel İletişim’den İnsan Kaynakları ve Çocuk Gelişimi’ne kadar iletişim temelli birçok bölümde eğitim imkanı sunuyor.

Her yıl iletişim alanında gelişen ve programlarını çoğaltan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi aynı zamanda uygulamalı verdiği eğitimlerle, programlar arasında iş birliğinin sağlanmasını amaçlıyor. Böylece iletişim alanında güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmalarına yatkın bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

Kaliteli bir eğitimin anlayışla, alanında uzman eğiticilerin yanı sıra MAC laboratuvarları, donanımlı stüdyolar ve son teknolojiye sahip ekipmanlarla öğrencilere sadece teorik bilgi değil, uygulama imkanlarını da bir arada sunuyor.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi iletişim programlarında eğitim alan öğrencilerini, aldıkları eğitimle hızla değişen tüketici tercihlerine uyum sağlayabilecek şekilde donanım sahibi ve mesleğine bağlı iletişimciler olarak yetiştiriyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.