artwork

ACIS18: “Globalden yerele ulaşmak”

6 yıl önce

0

AdColony Intelligence Summit 2018’de ikinci günün ilk paneli “Globalden yerele ulaşmak”, AdColony Nordics Bölge Satış Müdürü Morten Kaspersen’in moderatörlüğünde başladı. Panelin diğer katılımcıları ise Wavemaker Denmark Digital Manager Alan Mendez, Tempo OMD Hellas Dijital Strateji ve İnovasyon Direktörü Georgia Zacharaki, MediaCom South Africa Lead Strategist’i Mishka Philips ve Periscopix UK Associate Team Leader’ı Amy Hardman oldular.

Panelden öne çıkan notlar ise şu şekilde:

A. Hardman: Ülkenin gerçeklerini ve yerel topluluğun tercihlerini gözeterek yapacağınız kampanyalar çok daha büyük etki gösterecektir.”

Morten Kaspersen

G. Zacharaki: Gaming envanterini kullanarak CTR’ın ötesinde, etkileşim anlamında çok iyi sonuçlar aldık. Yalan haberler, kullanıcılar tarafından yerleştirilmiş içerikler burada yok ve marka güvenliği alanında çok büyük fayda sağlıyor.”

Alan Mendez

M. Philips: “Müşterilerimize ayıracakları ekstra bütçenin gerekliliğini açıklamak için daha fazla case study’ye ihtiyacımız var. Müşterilerimize gereken eğitimi verebilirsek, yerelleştirmeyi daha iyi ve daha doğru yapmamız mümkün olacak.”

Georgia Zacharaki

 

Mishka Philips

Amy Hardman