Ziraat Bankası 157. yaşını Kemal Sunal ile kutluyor

Ziraat Bankası’nın 157. yıl dönümü için hazırlanan Happy People Project imzalı yeni filmle, Yeşilçam hikayesi kaldığı yerden bu defa Türk sinema tarihinin hiç unutulmayacak usta oyuncusu Kemal Sunal ile devam ediyor.

Filmleriyle kalbimize taht kurmuş, yüzümüzde tatlı bir tebessümle hep içimizi ısıtmış usta oyuncu Kemal Sunal ve 157 yıldır bu topraklarda ihtiyacı olan herkesin yanında olarak milyonların yüzünü güldüren Ziraat Bankası yine Türkiye için bir araya geliyor.

Türkiye’de ilk defa kullanılan “deepfake” teknolojisi ile tasarlanan reklam filmi için dünyanın en iyi yazılımcılarıyla çalışıldı. Büyük oyuncu Türkiye’nin gülen adamı Kemal Sunal’ın filmdeki görüntü ve sesi derin öğrenme ve yapay zeka teknolojileri kullanılarak hazırlandı.

Çekimleri 3 gün, post prodüksiyonu 40 gün süren film, Türkiye’nin büyük değerlerinden Kemal Sunal’ı bizlere yeniden hatırlatarak dünyamız ve ülkemizin zor dönemlerden geçtiği bu günlerde kalplerimizi güldürüyor.


Künye:

Reklamveren Ziraat Bankası Reklamveren Temsilcisi Ali Kırbaş, Levent Marmaralı, Mustafa Tekin, Kemal Aker, Ömer Topal, Ömer Ayar, Emrah Tugen, Sezer Sakarya
Ajans Happy People Project
Ajans Başkanı & Kurucu Ortak Orçun Onural
Ajans Başkanı & Kurucu Ortak Yaşar Akbaş
CSO Hilal Birecik
Yaratıcı Direktör Fırat Yıldız
Sanat Yönetmeni Mert Merdim
Reklam Yazarı Tuğçe Kadıoğlu
Müşteri Ekibi Kerem Yalçın, Burçin Tutumoğlu
Strateji Özlem Akbaş, Maral Karagöz
Prodüksiyon Ekibi Kerem İlbeyli, Alev Cihan
Prodüksiyon Şirketi 2012
Yönetmen Şenol Yılmaz
Yapımcılar Ezel Domaniç, Begüm Baran
Post Prodüksiyon ABT
Orijinal Müzik Melih Kibar ‘Hababam Sınıfı’

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.