artwork

Zino barınaktaki arkadaşları için kamera karşısında

8 sene önce

0

Vatan Şaşmaz, köpeği Zino ile birlikte iyilikpesinde.org bağış platformunda hepsiburada.com işbirliği ile düzenlenen “Fotoğraf Paylaşma #mamapaylas” kampanyası için kamera karşısına geçti. Viral video ajansı Batesmotelpro ekibi videoyu çekmenin yanı sıra, oyunculuklarıyla da minik canlara destek verdi.

“2 mama, 1 can, 1 kış” sloganıyla yola çıkan iyilikpesinde.org ekibi, bu kampanyada sosyal medyada evcil hayvan fotoğraflarını paylaşan ve beğenen hayvanseverlerin dikkatini çekerek, onların yaklaşan kış günlerinde barınaktaki hayvanlar için mama da paylaşmasını amaçlıyor. Hepsiburada.com’un da desteğiyle gerçekleşen proje kapsamında, satın alınan her “İyilik Peşinde HAVDOK Melek Gönüllüleri Köpek Barınağı Bağış Maması” ücretsiz kargo ile korunmaya muhtaç hayvanlara ulaştırılacak.

Hepsiburada.com tüm hayvanseverleri, fotoğraf değil mama paylaşmaya, “beğen” butonunu değil “satın al” butonunu tıklayarak, bu canlara ufak da olsa bir destek vermeye çağırıyor.

Künye

Reklamveren hepsiburada.com

Reklam Ajansı Batesmotelpro

Kreatif Cemil Öner

Strateji Şevin Ballıktaş, Sertaç Taşdelen

Ajans Prodüktörü Kerim Barutçu

Yapım Şirketi Batesmotelpro

Yönetmen Ali Kaan Dinç

Görüntü Yönetmeni Silvyo Behmoaras

Prodüktör Kerim Barutçu

Fotoğraflar Hepsiburada Prodüksiyon Ekibi

Kullanılan Mecralar TV, internet, basın ilanı, radyo

Oyuncular Vatan Şaşmaz, Vatan Şaşmaz’ın köpeği Zino, Şevin Balliktaş, Nilay Çerçioğlu Büyükkapancı, Volkan Öge, Tansu Tunçel, Kerim Barutçu

 

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...