ZenithOptimedia 25. yaşını kutluyor

Medya ve satın alma şirketi ZenithOptimedia bugün 25. yaşını kutluyor. Şirket 30 Ekim 1988’de, Londra Paddington’da eski bir depoda Saatchi&Saatchi, BSB Dorland ve KHBB’nin medya satın alma departmanlarının birleşmesi ile kurulmuştu. Kuruluş ismi Zenith Media olan şirket, Optimedia ile Publicis ve Saatchi&Saatchi’nin 2000 yılında birleşmesi ile ZenithOptimedia adını almıştı.

25. yaşını kutlayan ZenithOptimedia’nın Global CEO’su Steve King şirketin 25 yılı geride bırakması ile ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Kuruluşundan bu yana bu şirketin bir parçası olmaktan gurur duyduğumu söylemek isterim. İşimiz geçtiğimiz 25 yılda hayal edilemeyecek bir şekil ve boyutta değişirken, ZenithOptimedia’nın başarısı, sahip olduğu inanılmaz yetenekli kişiler, şirketin hep daha iyisini arayan ruhu ve müşterinin kazancını ön plana koyan ROI yaklaşımından gelen net amaçta yatmaktadır. ZenithOptimedia, şimdiye kadar en başarılı global medya ajanslardan biri olmuştur ve şu anda da en büyük, en dinamik ve rakiplerince en fazla takdir edilen ajanlardan bir tanesidir.”

ZenithOptimedia bu önemli yıldönümünü ölümsüzleştirmek üzere, önümüzdeki 25 yılın önemli global gelişmelerin neler olacağını ortaya koyacak bir çalışma başlatıyor. Aralık ayında yayınlanacak bu çalışmada dünya ekonomisinin nasıl olacağı, toplumların nasıl değişeceği, teknolojinin günlük hayatımızı ve medya tüketimimizi nasıl değiştireceği incelenecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.