artwork

Yüzyıllık Markalar Derneği kuruldu

10 sene önce

0

Türkiye’nin 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, Osmanlı İmparatorluğu döneminde hayata geçmiş, iki Dünya Savaşı’na ve Cumhuriyet’in kuruluşuna şahitlik etmiş, ürün ve hizmet kaliteleriyle marka olmayı başarmış kuruluşları bir dernek çatısı altında bir araya geldi. Her biri en az 100 yıllık olan markalar, ortak bir değer ve farkındalık yaratmak için “Yüzyıllık Markalar Derneği”ni kurdular.

Yüzyıllık Markalar Derneği; ülkemizde kalıcı markaların oluşturulması ve uluslararası tanınırlığa sahip, istikrarlı markalarla rekabette öne çıkılması için çalışacak. Bu hedefe ulaşmak için, ülkemizde bulunan 100 yıllık markaları bünyesinde buluşturacak kamu kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve üniversitelerle projeler üretecek.

Afitap, Bebek Badem Ezmesi, Bomonti, Cemilzade, Ece Ajandası, Emgen Optik, Karaköy Güllüoğlu, Hafız Mustafa, Hamamcıoğlu, İlancılık Reklam Ajansı, Konyalı Restaurant, Komili Zeytinyağı, Koska, Koska Helvacısı, Manisalı Gıda, Pandeli, Petek Saraciye, Şekercioğlu, Tevfik Aydın Saat, Uludağ Maden Suyu, Vefa Bozacısı ve Yeni Asır gibi markaların kurucu üye olduğu dernek, 100 yıldır faaliyetine devam eden tüm markaları üye olarak aralarında görmeyi ümit ediyor.

Kaynak: Reklamazzi

 

Senin için
Tümünü göster
Twitter marka güvenliği parametrelerini geliştiriyor

Marka güvenliği Twitter’da Elon Musk’tan sonra da birincil öneme sahip...

Ascential ikiye bölünüyor, Philip Thomas CEO olacak

Cannes Lions sahibi Ascential ikiye bölünüyor; Duncan Painter ve Philip...

Yeni web sitemizin relansmanı için bir ilke imza attık

Campaign Türkiye olarak yenilenen yüzümüz için exclusive bir kampanya oluşturduk...