“Yuvaya Ruh Katmaya Geldik”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, yapımı devam eden Vodafone Arena’nın ilk reklam filmini hazırladı.

“Yuvaya Ruh Katmaya Geldik” temasıyla çekilen filmde, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilić’in yanı sıra Beşiktaşlı futbolcular Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal da rol alıyor.

Reklam filmi, futbol antrenmanından dönen çocukların oynamakta oldukları topu Vodafone Arena inşaatına kaçırmalarıyla başlıyor ve ilerleyen dakikalarda Beşiktaşlı futbolcuların kullandıkları anlaşılan iş makinelerinin heyecanlı futbol maçına sahne oluyor.

Elindeki kaskları çocuklara uzatan Bilić’in “Yuvaya Ruh Katmaya Geldik” sözleri ile biten film, Vodafone teknolojisi ile Beşiktaş ruhunu bir araya getiren Vodafone Arena’nın aslında bir “gönül ortaklığı” olduğuna vurgu yapıyor.

Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Bilge Çiftçi şunları söyledi: “Vodafone Arena, sadece Vodafone ve Beşiktaş için değil, İstanbul ve tüm Türkiye için çok önemli ve anlamlı bir proje. Bu proje, bir iş ortaklığının da ötesinde bir gönül ortaklığı. Çünkü bu inşaatı gerçek bir stat yapacak olan taraftarları ve efsanevi Beşiktaş’ın taraftar ruhu.  Sadece Vodafone Arena’nın logosunu seçmek için 125 binden fazla Beşiktaş taraftarı 3 hafta gibi kısa bir sürede oy kullandı; 20 bin Beşiktaş taraftarı stadyumun toprağına gömülmek üzere inanılmaz mesajlar iletti.”

Reklam filmi Tribal İstanbul imzalı.

 Künye

Reklamveren: Vodafone

Reklamveren Temsilcileri: Bilge Çiftçi, Onur Gargılı, Duygu Atalay, Celal Çevik

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Ajans Başkanı: Ömür Kula Çapan, Hakan Birgül

Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik, Başar Bellisan

Yaratıcı Grup Başkanı: Barış Sarhan

Yaratıcı Grup:  Ezgi Deniz, Sevil Şimşek

Stratejik Planlama: Ömür Kula Çapan, Zühre Erdoğan

Müşteri İlişkileri: Duygu Türkmen

Sosyal Medya: Aylin Subaşı, Selçuk Çelebioğlu

Ajans Yapımcısı: Evrim Saraçoğlu, Emir Medina

Yapım Şirketi: Anima

Yönetmen: Walky-Talky

Yapımcı: Vehbi Berksoy, Kardaş Divanoğlu

Post Prodüksyon: 1000 Volt

Müzik: Jingle Mingle

Kullanılan Mecralar: Televizyon,internet

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.