artwork

Yürek burkan bir Robin Williams reklamı daha

9 sene önce

0

Robin Williams’ın katkıda bulunduğu reklamların en güzel anları, Williams’ın ölümünün ardından tekrar hatırlandı. Bu reklam da onun son ve belki de en dokunaklı reklamlarından biri.

Sky Italia uydulu TV’nin 2012 yılındaki reklamında Williams, insan boyutlarında bir robotu canlandırıyor ve bu robotu bir çocuk, Noel ağacının altında kutu içinde buluyor. Robot ve çocuk zaman geçtikçe ayrılmaz bir ikili haline geliyorlar, evde oyunlar oynayıp büyülü anlar paylaşıyorlar.

Geçen haftaki ölüm haberinin yayılmasıyla Williams’ın, üzücü ve istismar edici aile şartlarında büyümüş olan fanları internette birçok hikaye paylaştı. Williams’ın komedileri onlara gerçekten harika bir baba örneğinin var olduğunu gösterirken, birçok filmi de sevgi dolu ve zeki olduğu kadar yaratıcı ve komik bir adamın etrafında örülü bir dünyaya kaçma şansı sundu.

Reklamdaki aile oldukça iyi görünüyor olsa da reklam daha çok Williams’ın dünyadaki tüm çocuklara getirdiği, oldukça kişisel bir eğlenceyi de harika bir şekilde gösteriyor.

Kaynak: Adweek