Yüce Zerey’in yeni adresi Hepsi Burada

6 sene önce

0

2010 yılından beri The Coca-Cola Company'de markanın birçok dijital hamlesinde söz sahibi olan ve 2016 yılından beri Unilever’de Türkiye'nin de dahil olduğu 35 ülkeden sorumlu dijital direktör olarak çalışan Yüce Zerey’in yeni adresi e-ticaret platformu Hepsiburada.com oldu. Zerey yeni görevine 1 Haziran itibarıyla başlıyor.

Zerey; Coca-Cola’da entegre içerik yönetimi dönüşümünü, Coca Cola Türkiye ve diğer markaların interaktif pazarlama dönüşümünü ve interaktif pazarlama geliştirilmesi faaliyetlerini yürütürken, Unilever’de de Türkiye, İran, Orta Asya ve Kafkaslar, İsrail, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya, Ukrayna ve Belarus bölgesinin dijital direktörü ve bölgede yer alan bütün kategori ve markalarının tüm dijital faaliyetlerinden sorumlu olarak çalıştı. Zerey, Hepsiburada.com’da da CMO görevini yürütecek.

16 yıldır İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Zerey, halen “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini veriyor. Ayrıca sektördeki ve akademideki çalışmalarına ilaveten "The Profesyonel" ve "Fabrika Ayarlarına Dön" isimli iki tane de kitabı bulunuyor.

 

Senin için
Tümünü göster
Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim...