Yeni bir online video platformu yayında

Cevap.tv, 12 ana kategori ve pek çok alt kategoriden oluşan içerik yapısı ile merak edilen tüm sorulara cevap vermeyi hedefleyen yeni bir online video plaformu.

Sağlık, yeme ve içme, yaşam, aile, hobi, spor, güzellik ve bakım, eğitim ve iş dünyası, otomotiv, teknoloji, kültür-sanat, eğlence ana kategorileri altında toplanan tüm soruların cevaplarını kullanıcılarla buluşturmayı amaçlayan platformda; cevaplar işlerinde deneyimli profesyoneller tarafından anlatılıyor ve konusuna göre uygulamalı olarak gösteriliyor.

Cevap.tv, sosyal medya entegrasyonu ile üyelik ve interaktivite imkanı sunuyor. Kullanıcılar ‘Facebook Connect’ ile siteye giriş yapabiliyor, bu sayede kendi profilleri üzerinden videolara yorum yapabilme, beğenme, paylaşma ve soru sorma imkanına sahip oluyor.

Google DFP Video altyapısı

Cevap.tv, video reklam gösterimi, optimizasyonu ve raporlamasında Google DFP Video altyapısı kullanan Türkiye’deki ilk video sitesi olma iddiasında. Bu altyapı sayesinde markalara online video reklamlarında gelişmiş hedefleme seçenekleri, yüksek geri dönüşlü optimizasyon imkanı, detaylı ve objektif raporlama sunuyor.

Cevap.tv, 2011 yılında kurulmuş ve sosyal medya reklamlarına odaklanmış bir ajans olan PUBLIK’in kendisine ait ilk marka girişimi olma özelliğini taşıyor. PUBLIK, aynı zamanda LinkedIn’in Türkiye’deki exclusive pazarlama çözümleri temsilcisi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.