Site icon Campaign Türkiye

Yenilenen “Nestlé Bar Ailesi”nden yeni iletişim: ‘O Senin, Bu Benim!’

Güne besleyici bir başlangıç yapmak isteyenlere pratik, hızlı ve rahatça tüketebilecekleri alternatifler sunan Nestlé Kahvaltılık Gevrekler, genişleyen Nestlé Bar portföyünü ‘O Senin, Bu Benim!’ reklam filmiyle yayına sundu.

Tam tahıllı ürünleriyle öne çıkan Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ailesi, yenilenen bar portföyünü yayınladığı reklam filmiyle tanıttı. “O Senin, Bu Benim!” sloganıyla hayata geçirilen filmde Nestlé Bar Ailesi’ne yakın zamanda katılan Corn Flakes, Nesfit karamelli, Nesfit kurabiyeli, Nesfit sade çeşitleri ile birlikte herkesin kendine uygun bir alternatif bulabileceği vurgulanıyor.

Farklı okazyonlardaki ihtiyaçlara değinen filmde; ailesiyle beraber kahvaltı masasındaki babanın Corn Flakes Bar’ı, okula giden küçük kızın Nesquik Bar’ı, ve spor yapan annenin Karamelli Nesfit Bar’ı tercih ettiğini görüyoruz. Hikaye iki ofis çalışanının ara öğünlerinde Sade ve Kurabiyeli Nesfit Bar’ları paylaştıkları sahne ile devam edip; metrodaki genç kadının pratik ve lezzetli bir alternatif olan Çikolatalı Nesfit Bar tüketmesiyle son buluyor. Reklam filminin sonunda “hepsi çok lezzetli, istediğin yerde, istediğin zaman kahvaltın Nestlé Kahvaltılık Gevrek Bar Ailesi ile seninle!” sesi duyulurken 7 farklı Nestlé Bar göz alıcı renk tonları ile ekranda görünüyor. İzleyiciye dolaysız bir dille konuşan film yenilenen ürün yelpazesini akıcı bir şekilde anlatıyor.

Televizyonun yanısıra dijital ve ev dışı mecralarda da yer alan kampanya kanallara özel geliştirilen içerikleriyle göz dolduruyor. Özellikle mobil ekranlara göre optimize edilen sosyal medya içerikleri hedeflenen kitleye eğlenceli bir görsel dünya sunarken kampanyanın ana mesajını hem sesli hem de sessiz formatta iletme noktasında oldukça başarılı görünüyor.

KÜNYE:

Reklamveren: Nestlé Kahvaltılık Gevrekler

Reklamveren Yetkilileri: Petek Boyacıgil Yazıcı, Bermal Özbay, Sinem Dumlu Sezer

Creative Ajans: McCann İstanbul

Ajans Yetkilileri: Neslihan Soydaş, Eren Kayserilioğlu, Ceyda Öztopçu, Clara Altıparmak, Oktay Polat, Öykü Aydın, Aylin Irmak

Yapımcı Firma: Organic Film

Yönetmen: Bora Egemen

Mecralar: TV, Dijital, Ev Dışı

Exit mobile version