Yeni yıl planlarına Booking.com’dan özel otel odası

Booking.com yeni kampanyası yayınladı. Farklı hikayelerden oluşan reklam kampanyası sitedeki özelliklerden yararlanarak tüketicilerin yeni yıl için seyahat planı oluşturmasını amaçlıyor.

Booking.com tüketicilere sitedeki arama filtreleri gibi özellikleri kullanarak bir seyahat rezervasyonu yapmaya teşvik eden yeni reklam kampanyasını yayınladı. “BookYourResolution” sloganıyla yayınlanan reklam filminde, Booking.com tüketicilerin seyahat planına yardımcı olmayı hedefliyor.

“Resolution Suites” özelliğini sunan Booking.com araştırmasına göre Amerikalıların yüzde 70’inden fazlası yeni yılda kararlarına ulaşmak için seyahat etmeye istekli. Booking.com tatil planlarınızda daha aktif olmanızdan evcil hayvanlarınızla kaliteli zaman geçirmeye ve finansal açıdan daha özgür olmaya, kimi zaman romantizm dolu anlar yaşamanıza kadar uzanan tavsiyelerle hazırlandı.

13 Ocak’ta saat 12: 00’de, tüketiciler Booking.com’u ziyaret ederek 17 Ocak’tan başlayan iki gece konaklama için istedikleri çözüm deneyimini 20.20 dolara ayırabilecekler.

Özel suitler, tam modern mutfaklar, lüks banyo malzemeleri ve özel programlama özelliklerine sahip tek yatak odalıdan iki yatak odalı dairelere kadar geniş bir yelpazede yer almaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.