artwork

Yeni web sitemizin relansmanı için bir ilke imza attık

1 yıl önce

0

Campaign Türkiye olarak yenilenen yüzümüz için exclusive bir kampanya oluşturduk

Campaign Türkiye olarak 1 Ocak 2023 itibarıyla yenilenen arayüzümüzün tanıtımını Türkiye genelinde kapalı ve açık alanlardaki dijital mecralarda yaparak bir ilki gerçekleştirdik.

Bu kapsamda sitenin tüm teknolojik altyapısı, tasarımı, sunucuları, UI-UX design süreçlerinde, duyuru görsel ve animasyonlarında tüm hizmetleri değerli iş ortağımız Sharpcake üstlendi. Kasım ayında başladığımız proje kapsamında Sharpcake‘in tüm ekipleri çok kısa bir süre içinde müthiş bir performans göstererek sitemizin neredeyse tamamını yeniden tasarladı. Başta şirket kurucu yöneticileri, Kurtuluş Eker ve Tayfun Eker ile birlikte sevgili Güneş Yağlı, Demirhan Göktürk, Melis Dinçol, Emre Can Şahin, İpek Tığlı, Sedat Kaymaz, Reysi Sapan Karataş, Bahar Tastan, Coşkun Yıldırım, Onur Bergal, Uğur Yontucu, Ümit Kaymakçılar ve emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ediyoruz.

Örnek bir proje niteliğindeki lansmanımız, 01.01.2023 günü gerçekleşti ve ülkemizde; İstanbul başta olmak üzere açıkhava medya şirketleriyle iş birliği içinde, tüm dijital indoor ve outdoor ekranlarının envanterini çıkardık. Çıkarılan envantere yönelik hazırlanan kampanya görselleri, 01.01.2023 tarihinde başlayarak neredeyse tüm hedef kitleleri kapsayacak şekilde; metrolar, metro içleri, AVM’ler, havalimanları, ana cadde ve sokaklardaki dijital ekranlar, İDO hatlarındaki ekranlar da dahil olmak üzere tüm mecralarda yayına girdi. Milyonlarca kişinin yaya olarak, kişisel araçları ya da toplu taşıma kanallarını kullanarak geçtikleri güzergahlarda entegre bir iletişim kampanyası oluşturuldu. Böylelikle, bu tür bir kampanyanın bir sektör yayını için ne kadar büyük bir etki gösterebileceğini, açıkhava mecrasının sadece dijital envanterini kullanarak bile çok yüksek bir erişime ve farkındalığa ulaşabileceğini de kanıtlamış olduk. Açıkhava mecrasına özel olarak hazırlanan bir reklam kampanyasının ne kadar etkili olabileceğini, hem site trafiklerinden hem de hedef kitleden gelen yorumlarla bir kez daha vurguladık ve bu konuyu (açıkhava mecrasını) tüm yönleriyle ele alacağımız bir kapak dosyasının da hazırlığı içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bu heyecana ortak olan tüm proje ortaklarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz;

KentvizyonYovi TV‘den Faize Bokeer, Özden Öztürk, Cansu Konar, Anıl Çağal ve İlayda Alkoyun

Core Medya‘dan Atakan Öskiper ve Zeynep Kumbasar

Urban Media‘dan Dilşah Levent, Özge Memişoğlu ve Semih Tunç

Panoffect‘ten Salih Subaşı, Sedat Analı, Neslihan Özgün, Emre Gülören, Gizem Karacaaslan ve Emirhan Karakaya

Modyo TV‘den Saner Ayar, Canan Aksu, Bahar Sulu ve Fatma Baylav

Maksi Medya‘dan Philip Albertis ve Özlem Günay

Mediaport‘tan Dilruba Palambo, Borga Dinçler ve Deniz Tümerkan

Square Group‘tan Mehmet Demirci

Bold‘dan Bülent Kaplangı ve Doğan Ahmet Yazıcı

Allcityden Umut Buran

Kanyon & Zorlu – Core

Zorlu

Kanyon

İstanbul Havalimanı – MediaPort

Beşiktaş – Allcity

Metro, şehir hatları, İDO – Modyo TV, İDO TV

Metro

Metrobüs

Vapur

İstanbul Metro – ON TV (Panoffect)

Ankara – ON TV (Panoffect)

Bold Play NW

Yovi TV (İlbak Holding) 

Bağdat Cad. & Nişantaşı – Urban Live

Plara Digital – Bold

Akmerkez, Akasya AVM, İstinye Park , Palladium – Maksimedya

Akasya AVM

Akmerkez

İstinye Park

Palladium