Yeni Samsung reklamıyla gerçek dünyada Fortnite zafer dansı

Samsung, R/GA iş birliği ile Galaxy Note9 için hazırladığı “Victory Dance” isimli kampayada Fortnite oyuncularına gerçek dünyada bir Fortnite zafer dansı sunuyor.

Dominik Cumhuriyeti’nden az bilinen bir sanatçının hareketli parçasının eşlik ettiği videoda dünyanın bir numaralı Fortnite oyuncusu olan Ninja da küçük bir role sahip. Reklam filmi, mobil oyunların artan statüsünü sergiliyor ve dünyanın en popüler mobil oyunu olan Fortnite’deki yaygın viral olma potansiyelinin de altını çiziyor.

Samsung kullanıcıları mobil oyunlara çok fazla rağbet ediyor. Bu oyuncu toplulukla iletişim kurabilmek için Samsung, Fortnite ile birlikte oyun oynamak için en ideal şarj süresine sahip telefonun Note9 olduğunu iddia ediyor.

Geleneksel bir marka reklam kampanyası yerine, R/GA, oyunun en popüler ve tanınmış özelliklerinden birini yani zafer dansını gerçek dünyaya getiriyor.

Bu reklam filmi ile marka hem Fornite oyuncularını hem de Samsung kullanıcılarını heyecanlandırmayı ve popüler kültürü büyük ölçüde etkilemeyi amaçlıyor. “Victory Dance”, oyuncuların yeni Note9’u tanınması için büyük bir fırsat yaratıyor ve Samsung cihazların mobil oyunculara verdiği kontrol ve bağlantı kolaylığını da gösteriyor.

Künye

Reklamveren Samsung
Ajans R/GA

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.