Yeni nesil reklam ajansı H2O United’tan üç yeni iş birliği

Yeni nesil reklam ajansı H2O United, üç yeni markayla müşteri portföyünü genişletti. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Eczacıbaşı Topluluğu’nun iç iletişim ve dijital alandaki çalışmalarını üstlenen ajans, akıllı telefon markası Realme ve sağlıklı yaşam alanında çalışan The Lifeco’nun da reklam ve tanıtım çalışmalarını yönetecek.  

Dijitalin metriklerinden beslenerek markalar için 360 derece kreatif iletişim çözümleri sunan yeni nesil reklam ajansı H2O United, portföyüne üç yeni marka ekledi.

H2O’nun en yeni müşterileri arasında yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sanayi topluluklarından Eczacıbaşı Topluluğu bulunuyor. Ajans, Eczacıbaşı Topluluğu’nun iç iletişim, dijital ve sosyal medya süreçlerini yönetecek.

Hem güçlü bir performansa, hem de modaya uygun bir tasarıma sahip cihazlar sunan bir akıllı telefon markası olan Realme de reklam çalışmaları için H2O için el sıkışan markalar arasında. H2O, hem kreatif hem de dijital alanda olmak üzere Realme’nin tüm reklam çalışmalarını üstlenecek.

Türkiye’nin well-being/ well-aging, sağlıklı yaşama destek, hastalıklardan korunma ve destek alanlarında hizmet veren öncü organizasyonlardan olan The Lifeco markası da H2O ile birlikte çalışacak. H2O, markanın kreatif ve dijital olmak üzere tüm reklam çalışmalarını gerçekleştirecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.