artwork

Yeni CLIO influencer klişelerine karşı

3 sene önce

0

Segmentinde benzersiz özellikleri bünyesinde barındıran, Geometry Istanbul imzalı bir relansman kampanyası ile dijital klişeleri alt üst ediyor. 12 Şubat 2020’de Türkiye’de lansmanı yapılan ve hemen sonrasında bütün stokları tükenen yeni CLIO #BENZER5İZ dijital filmlerle sahalara geri dönüyor.

Klişe Avcısı Serdar Kuzuloğlu Ünlü Influencer’ların Peşinde Yeni CLIO’nun; Multi-Sense, R.S. Line, Turbo EDC ve X-Tronic motorlar, kablosuz şarj, 360° kamera, eller serbest park destek ve aktif acil fren destek sistemi gibi birçok özelliğinin anlatıldığı serinin bölümlerine Aslı İnandık, Yılmaz Sisters, Ahmet Karya, Volkan Öge, Fahir Talib ve Doğan Kabak gibi ünlü influencer’lar konuk oluyor.

Onlar Yeni Clio’nun özelliklerini bilindik yöntemlerle tanıtmaya çalışırken İnternet Ekipler
Amiri Serdar Kuzuloğlu tam zamanında müdahale ediyor ve influencer klişelerini yerle bir
ediyor.

6 Film Aynı Anda Yayında

Serdar Kuzuloğlu’nun kendine has bir üslupla dijital reklam klişelerini ti’ye alıp, benzersiz bir hale getirdiği araç tanıtım filmleri Renault Türkiye sosyal medya hesapları, influencer’ların kendi hesapları ve önde gelen dijital mecralarda aynı anda yayınlandı.

Geometry Istanbul’un influencer kullanımına yepyeni bir bakış açısı getiren relansman kampanyasında #BENZER5İZ hashtag’i müşterileri ile buluşan Yeni CLIO’nun bu serisinden sonra dijitalde klişeye düşmek artık o kadar da kolay değil.

,

Künye:
Reklamveren: Renault Türkiye
Reklamveren Temsilcisi: Özlem Kılıçkaya, Selen Çilli
Reklam Ajansı: Geometry İstanbul
Yaratıcı Ekip: Duygu Burunsuz, Ömer Harmankaya, Selin Eror
Stratejik Planlama: Bengü Çimendağ, Başak Runa
Marka Yönetimi : Burcu Yongacı, Damla Akçay, Emir Özgünay
Ajans Prodüktörü: Meltem Köse, Sertaç Bilgi, Duygu Elelçi
Yapım Şirketi: PPR İstanbul

Yönetmen: Deniz Birgi
Post Prodüksüyon: İmaj