Yeni bir PR ajansı kuruldu

Kurumsal iletişim alanında uzun yıllar yönetici olarak görev yaptıktan sonra 2015 sonunda Groupama Sigorta ve Emeklilik A.Ş.’ den ayrılan Pınar Değirmencioğlu 2016 yılı itibariyle iletişim danışmanlığı ve aracılık alanında hizmet verecek olan P- Nar İletişim Danışmanlığı’nı kurarak iletişim sektörüne hizmet vermeye devam ediyor.

Özellikle kurumsal iletişim kapsamındaki çalışma alanlarında etkili projeler ve hızlı çözümler üretmeyi hedefleyen P-Nar İletişim Danışmanlığı, iş ortaklarına hem danışmanlık ve aracılık hizmetleri hem de yeni projeler oluşturma ve proje desteği imkanlarını bir arada sunuyor. P-Nar İletişim Danışmanlığı ayrıca şirketleri hedef kitleye en doğru şekilde ulaştırmak amacıyla etkili planlamalarla, şirketlerin iletişim kampanyalarının senkronize ve düzenli bir şekilde oluşturulmasını da hedefliyor.

Şirketlerin marka bilinirliklerini artırmaya yönelik bütçelerine uygun projeler üretip yürütmek, marka yönetimi, halkla ilişkiler, kreatif (çizgi altı/çizgi üstü), reklam, sosyal sorumluluk, sosyal medya ve dijital iletişim, etkinlik yönetimi (fuar-organizasyon) gibi alanlarda çalıştığı firmalara projeler ve hizmet sunmak ve talebe göre doğru hizmet sağlayıcılarla iş birliği yapılmasına yönelik danışmanlık vermek P-Nar İletişim Danışmanlığı’nın ana sorumluluklarındandır.

P-Nar İletişim Danışmanlığı şu anda “İş Dünyasında Ben de Varım” proje iletişim danışmanlığı ve Hakan Erdoğan Productions’ın düzenlediği “Bach Before and After” klasik müzik festivaline sponsor danışmanlığını yapmaktadır.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.