Yenal Gökyıldırım LC Waikiki’de

LC Waikiki, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü olan 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 hazır giyim markasından biri olma hedefi doğrultusunda uluslararası mağazacılık yatırımlarını Doğan Online CEO’su olarak görev yapan Yenal Gökyıldırım’a emanet etti.

Sırasıyla Philips, DAF, 3M, Honda, Singapur Havayolları, Doğan Online şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan Yenal Gökyıldırım, bundan sonra LC Waikiki’nin Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü olarak görev yapacak.

LC Waikiki Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım, 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990-1992 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde MBA yapan Gökyıldırım, çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey görevlerde bulundu.

1997-2011 yılları arasında sürdürdüğü 14 yıllık Philips kariyerinde, İstanbul, Dubai, Viyana’da çalıştıktan sonra şirketin merkez ofisinin yer aldığı Amsterdam’da, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika’dan Sorumlu Başkanlık görevini yürüttü. 2011 yılında Türkiye’ye dönen Gökyıldırım, Doğan Online’da CEO’luk görevini yürütüyordu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.