artwork

Yellow Pages, Michelin Türkiye’yi de bünyesine kattı

8 yıl önce

0

Türkiye online firma rehberi Yellow Pages, gerek KOBİ’ler gerekse büyük ölçekli işletmeler için sunduğu lokasyon bazlı pazarlama hizmetleriyle önemli iş birlikteliklerine imza atmaya devam ediyor. Michelin Türkiye de Yellow Pages’ın hizmet sunduğu kurumsal firmaların arasına katıldı. Firma, markanın lokasyon bazlı pazarlama ajansı oldu. 

Yellow Pages, 1996 yılından bu yana Türkiye lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı konusunda öncü firmalar arasında yer alan Michelin’e 400’ü aşkın bayi için Apple, Bing, Foursquare/Swarm, Google, Yandex gibi popüler dijital haritalarda kurulum, güncelleme, düzenleme ve takip hizmeti verecek.

YellowPages.com.tr üzerinde 840 binden fazla firma bulunduran Yellow Pages, Michelin Türkiye bayilerine Süper Sayfam isimli özel reklam sayfaları da oluşturacak. Sitede Süper Sayfam sahipleri, müşterilerine daha fazla bilgi verebilmenin yanı sıra aramalarda rakiplerinden önde olacak. Google’a endekslenme ve sektörel aramalarda öncelikli gösterim gibi ayrıcalıklar da Süper Sayfam sahiplerine sunuluyor.

Yellow Pages’ın yerel arama ve dijital haritalar konularında sunduğu hizmetlerle birlikte Michelin müşterileri ve müşteri adayları, aradıkları Michelin bayilerine artık daha kolay ulaşabilecek.