Site icon Campaign Türkiye

Yellow Medya’ya yeni genel müdür

Markalara lokasyon bazlı pazarlama çözümleri sunan Yellow Medya’nın genel müdürlük görevine Semin Özmoralı getirildi. Kariyerinde daha önce interaktif dijital pazarlama şirketinde ve sosyal medya ajansında aynı anda genel müdürlük görevini üstlenmiş olan Semin Özmoralı, Yellow Medya ekibine liderlik yapacak.

Semin Özmoralı

Yellow Medya’nın yeni dönemdeki büyümesini yönetmeyi sabırsızlıkla beklediğini belirten Semin Özmoralı, “Hız kesmeyen sosyal medya ve mobil erişim döneminde (So)syal, (Lo)kal ve (Mo)bil kombinasyonu olağanüstü bir pazarlama stratejisi olarak öne çıkıyor. Beni en çok cezbeden taraf, Yellow Medya’nın SoLoMo konusunda lider olması. Deneyimli kadrosu ve müşterileriyle beraber devrim yaratacak bu fenomenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Yellow Medya’nın şu anki genel müdürü Trevor Nadeau ise görevine Yellow Medya CEO’su olarak devam edecek. Yerel ve uluslararası stratejik iş birliklerinden sorumlu olacak Trevor Nadeau, aynı zamanda Al Wahda-Express Grubu’nun Suudi Arabistan, Filistin ve Mısır şirketlerinde de aktif olarak görev alacak. Geniş kapsamlı bir firma rehberi sağlayan ve dijital platformlara kayıt hizmeti veren Yellow Medya’nın, Google ve Yandex gibi arama motorları ve Nokia/HERE, TomTom, Appello Wisepilot gibi navigasyon platformlarıyla resmi anlaşmaları bulunuyor.

 

 

Exit mobile version