Yasemin Allen, Emotion’ın marka yüzü oldu

Yasemin Allen, Emotion‘ın marka yüzü oldu ve markanın deodorant serisi için hazırladığı yeni reklam filmi kampanyasında rol aldı. “Terlemek işin doğasında var” söyleminden ilham alan reklam filmi, terlemenin doğal bir şey olduğuna dikkat çekiyor ve vücudun doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önleyen bir deodorant olan Emotion’la, günlük hayat koşturmasına ferah ve güzel kokarak gönül rahatlığıyla devam etmenin mümkün olduğunu anlatıyor.

Deodorantın alüminyum içermeyen formulü ile vücudun doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önlemesinden yola çıkılarak doğallığı yansıtan mekanlarda çekilen reklam filminde, ünlü oyuncu Yasemin Allen sahilde koşu yaparken, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla barbekü keyfinde, sette aksiyon sahnesi çekerken ve dans dersi alırken gibi farklı mekanlarda görülüyor. Reklam filminde yüksek enerjisinin ve yoğun hayatının yansıtıldığı ünlü oyuncunun, günün her anında Emotion’ın özel formülü sayesinde son derece kendine güvenli ve rahat olduğu görülüyor.

Alice BBDO tarafından hazırlanan ve çekimleri 2 gün süren reklam filminde, ünlü oyuncu Yasemin Allen’ın fan kitlesiyle bol bol vakit geçirme imkanı bulduğu görülüyor.

Dijital Sanatlar’ın prodüksiyonunu üstlendiği reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Türkiye’nin Oscar adayı olan ve Amerika’da ve dünyada birçok ödül alan Ayla filminin yönetmeni Can Ulkay oturuyor.

KÜNYE

Reklamveren: Evyap / Emotion
Reklamveren Yetkilileri: Oğuzhan Aslan, Selin Özdemir, Gözde Boncuklu, Sinem Güngör
Reklam Ajansı: ALICE BBDO
Kreatif Direktör: Erdinç Mutlu
Yaratıcı Ekip: Mustafa Baripoğlu, Doruk Özer, Toygar Arat, Gökhan Önceltekin
Stratejik Planlama: Onur Erdoğan, Burcu Yurtseven
Marka Ekibi: Gülin Erdoğan, Ali Doğan Güven
Ajans Prodüktörü: Umut Tangör, Selin Ceylan
Yapım Şirketi: Dijital Sanatlar
Yönetmen: Can Ulkay
Müzik: Mehmet Can Erdoğan

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.