artwork

Yaratıcılığın geleceği Future Eğitim Kampı’nda

9 sene önce

0

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde, yaratıcı endüstrilerin geleceğini şekillendirecek olan gençler için 3 günlük Future Eğitim Kampı düzenleniyor. İlham almak, yeteneklerinizi ortaya çıkarmak; reklam, medya, pazarlama ve iletişim sektörlerinin fikir önderleriyle aynı masada buluşmak isteyen gençler 17-18-19 Eylül 2014’te santralİstanbul’da buluşacak. Future Eğitim Kampı’na sadece öğrenciler değil, 26 yaş altında olan tüm genç marka profesyonelleri ve genç reklamcılar katılabiliyor. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kampüsünde içinde kurulan özel Future Eğitim Kampı alanına Future Delege Bileti olan tüm gençler giriş yapabiliyor.

Future katılım sertifikası

Future Eğitim Kampı’nda 3 gün boyunca 18 seminer, panel ve çalışma atölyesi düzenleniyor. Her gün 6 oturumun düzenlendiği eğitim kampında, Yaratıcı Liderlik, Lokal ve Global Marka İletişimi, Prodüksiyon ve Yönetmenlik, Reklam Fotoğrafçılığı, Kreatif Ajans Yönetimi, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Sürdürülebilirlik İletişimi, Dijital Dönüşüm, Yeni Medya ana başlıklarına odaklanılıyor. 3 gün boyunca seminer, panel ve çalışma atölyelerinde yer alan tüm gençlere Future Katılım Sertifikası veriliyor. Future Eğitim Kampı kapsamında konferans, seminer ve networking etkinliklerinin yanı sıra yarışmalar düzenleniyor. Her günün sonunda katılımcılar arasında, oturumların değerlendirildiği pop-quiz’ler ve mini testler düzenleniyor. En yaratıcı cevabı veren katılımcıları sürpriz ödüller bekliyor.

Creative Speed Networking

Future Eğitim Kampı’da sabah gerçekleşen oturumların ardından, 3 gün boyunca her öğle arasında 1 saat boyunca Creative Speed Networking etkinliği düzenleniyor. Creative Speed Networking etkinliğinde, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin konuşmacıları, ajans başkanları, marka yöneticileri, medya temsilcileri ve fikir önderleri Future Eğitim Kampı katılımcılarıyla buluşuyor.

Portfolyo değerlendirmesi

Türkiye’de ve uluslararası arenada başarılarını kanıtlamış olan üst düzey kreatif direktörler, Future Eğitim Kampı sırasında portfolyo değerlendirmesi yapıyor.

Eğitim Kampı’na katılmak için ne yapılmalı?

Future Eğitim Kampı, 17 Eylül 2014’te saat 11:30’da başlıyor. Katılmak için www.kristalelmafestivali.com adresinden Future Delege Bileti almak ve 26 yaşın altında olmak yeterli.

Future Eğitim Kampı’nın programı buradan incelenebilir.

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...