artwork

Yaratıcılar birbirlerini FutureMatch’de buluyor

9 yıl önce

0

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali bünyesinde gerçekleştirilen Future Eğitim Kampı, yaratıcı gençlerin kendileri gibi bireylerle karşılaşabilecekleri eğlenceli bir platform sunuyor: Future Match.

Başarı bir ekip işidir, yaratıcılığını zorlayacak bir etkinlikte birlikte çalışacağın insanlar da çok önemlidir.  Future Match, doğru insanları bulmak isteyen gençler için, reklam kampanyalarına dair beğeni algoritmalarını belirlemelerini ve kendileriyle benzerlik kuran diğer kullanıcılarla iletişime geçmelerini sağlıyor.

Future Match nasıl çalışıyor?

Future Match’e katılmak için önce bir profil oluşturmak gerekiyor. Kısa yoldan hızlıca ilerlemek için Facebook aracılığıyla da bağlanılabiliniyor. Profil oluştuktan sonra her katılımcı geçmiş dönemlerden ses getiren ve ilgi çeken kampanyalardan hoşuna gidenleri beğeniyor. Logo ve sloganların hangi markalara ait olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Sonundaysa bir t-shirt tasarlıyor. Uygulmanın sonunda diğer katılımcılarla arasında oluşan uyumluluk oranını görüyor ve dilerse bu kişi ya da kişilerle iletişime geçerek Future Eğitim Kampı’na katılabiliyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...