Site icon Campaign Türkiye

Yaratıcı dünyada başarı için 15 bakış açısı

Campaign Türkiye Şubat 2015 sayısı Perşembe günü bayilerde.

İşte dergimizde yer alan başlıklardan bir kaçı…

Yaratıcı dünyada başarı için 15 bakış açısı

Aşırı rekabetçi atmosfer, yaratıcı beklentilerin karşılanmasını zorlayan volatil ekonomik faktörler, sürdürülebilir bir ekip kurmayı zorlaştıran yüksek rotasyon oranları, uzun çalışma saatleri, endüstrinin temellerini sarsan teknolojik değişimlerin hızının sürekli olarak artması… Yaratıcı endüstrilerde güçlü bir kariyere sahip olmayı daha zor kılan birçok farklı faktör bu listeye eklenebilir. Campaign Türkiye’de bu ay yaratıcı endüstrilerde sürdürülebilir ve başarılı bir kariyere sahip olmanın önünü açan bir tavsiye listesi yer alıyor. Albert Einstein, Emile Zola, Paul Frampton, Muhammed Ali gibi ikonların, yazarların ve endüstri liderlerinin, ünlü sözlerinden yola çıkılarak hazırlanan listede profesyonel dünyada ve aslında hayatta başarıyı yakalamanın sırları veriliyor.

Hadise: “Senaryoyu okuduğumda havalara uçtum”

Hadise, Penti İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Karaibrahimoğlu ve Movida Plus MAP Kreatif Direktörü Oğuzhan Akay ile Penti’nin ses getiren Star Sensin kampanyasını konuştuk.

Pazarlamacılar bu yıl “CES” verdi

Yıla damgasını vuracak teknolojik ürünlerin görücüye çıktığı CES 2015 bu yıl da çok renkliydi. Katılımcı sayısıyla rekor kıran etkinliğe pazarlama dünyasının da ilgisi her zamankinden fazlaydı. CES’in reklamcı ve pazarlamacılara neler kattığını inceledik.

Robert Plant’ten reklamcılık dersleri

BBDO New York CCO’su Greg Hahn, Led Zeppelin’in efsanevi vokalisti Robert Plant’le buluşmasını reklam ve pazarlama ekseninde değerlendirdi.

Ayrıca bu ay dergimize JWT’nin yeni global CEO’su Gustavo Martinez, Mediacom Worldwide Başkanı ve CEO’su Steve Allan, Absolut Vodka Marka Direktörü Afdhel Aziz, OMD Worldwide CEO’su Mainardo de Nardis gibi isimler yazılarıyla konuk oldular.

Şubat ayının tüm konularını görmek için tıklayın…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exit mobile version