artwork

Yapı Kredi’nin Sürdürülebilirlik Sohbetleri serisi devam ediyor

3 yıl önce

0

Sürdürülebilirliğin önemi ve sürdürülebilir kalkınmanın yarattığı dönüşümün mercek altına alındığı “Sürdürülebilirlik Sohbetleri” serisi Yapı Kredi’nin YouTube ve Facebook sayfalarında canlı olarak yayınlanmaya başladı. Yekta Kopan’ın moderatörlüğünü yürüttüğü serinin sürdürülebilirlikte iş dünyasının değişen rolünün konuşulacağı yeni bölümünün konuğu Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl olacak.

9 Haziran Çarşamba akşamı saat 21.00’de gerçekleşecek programda sürdürülebilirlik konusunda iş dünyasının değişen rolü ve dünyada sürdürülebilirlik alanında yeni yaklaşımlar başta olmak üzere Koç Topluluğu’nun çalışmalarına yer verilecek.

Serinin ilk bölümüne Yapı Kredi Kurumsal İletişim Direktörü Arda Öztaşkın ve UNDP Türkiye İletişim Bölüm Başkanı Faik Uyanık konuk olmuştu. Yayında sürdürülebilir bir dünyaya doğru yolculukta kurumların sorumlulukları ele alındı. Sürdürülebilirliğin iş dünyasına etkisini merkeze alan etkinlik serisi, başarı hikâyeleri ve iyi uygulama örnekleriyle sürdürülebilir kalkınmanın yarattığı dönüşümü masaya yatırıyor.

Yapı Kredi’nin sürdürülebilirlik konusunda harekete geçen bir iş dünyası oluşturmak hedefiyle hayata geçirdiği “Sürdürülebilirlik Sohbetleri” serisi YouTube ve Facebook’un yanı sıra bankanın “Sürdürülebilirliği Konuşalım” podcast kanalından da dinleyicilerle buluşuyor. Sürdürülebilirlik konusunda eğlenceli ve faydalı içerikler sunmayı amaçlayan “Sürdürülebilirliği Konuşalım” podcast kanalı; Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından dinlenebiliyor.

Etkinliği izlemek için:

Yapı Kredi Facebook

Yapı Kredi Youtube