artwork

Yapı Kredi’den “Sürdürülebilirlik Sohbetleri”

3 hafta önce

0

Hayatın her alanında sınırları kaldıran Yapı Kredi, sürdürülebilirlik alanında hayata geçirdiği pek çok uygulama ve projeyle birlikte kurumsal farkındalığını ortaya koyarken, sürdürülebilirlik kavramını daha geniş kitlelere ulaştırmak için farklı ve çeşitli iletişim kanallarını etkili bir şekilde kullanmaya devam ediyor

Yapı Kredi “Sürdürülebilirlik Sohbetleri” ile daha sürdürülebilir bir dünya için gereken dönüşümün ipuçlarını uzman konuklarla birlikte ele almaya devam ediyor. 34. bölümde; ünlü eğitimci, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Selçuk Şirin ile “Eğitimin İyileştirici Gücü” üzerine konuşulmaya devam ediyor.

Bireysel farkındalıktan başlayarak toplumun büyük bir kesimine sürdürülebilirlik konusunda fayda sağlayacak bilgilendirici içerikler paylaşmayı hedefleyen banka, “Sürdürülebilirlik Sohbetleri” ile daha sürdürülebilir bir dünya için gereken dönüşümün ipuçlarını uzman konuklarla birlikte ele alıyor.

Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde ayda iki kez Yapı Kredi’nin Youtube ve Facebook kanallarından canlı olarak yayınlanan “Sürdürülebilirlik Sohbetleri” podcast olarak da Yapı Kredi’nin “Sürdürülebilirliği Konuşalım” kanalında yer alıyor.

Seride, gündemimizin büyük bir kısmını oluşturan sürdürülebilirlik konusu, farklı disiplinlerden uzman konukların görüşleriyle tekrar ele alınarak derinleştiriyor. Sürdürülebilirliğin iş dünyasına olan etkilerinin, başarı hikayelerinin ve iyi uygulama örneklerinin de izleyicilerle buluştuğu seride, alanındaki uzman konuklarla birlikte sürdürülebilirliğin önemi ve sürdürülebilir kalkınmanın yarattığı dönüşüm mercek altına alınıyor.

Bugüne kadar sürdürülebilirlik konusunda iş dünyasına düşen görevlerden sürdürülebilirliğin iletişimine, deniz kirliliğiyle mücadeleden sürdürülebilir tarıma kadar pek çok konunun ele alındığı sohbetlerde iş dünyasından KOBİ’lere, girişimcilerden üniversite öğrencilerine geniş bir kitleye sürdürülebilirlik konusunda fayda sağlayacak bilgiler paylaşıldı.

Kurumlara ve bireylere sürdürülebilirlik yolculuklarında başvurabilecekleri bir rehber olma vizyonuyla hayata geçen ‘‘Sürdürülebilirlik Sohbetleri” serisi YouTube ve Facebook’un yanı sıra Yapı Kredi’nin “Sürdürülebilirliği Konuşalım” podcast kanalından da dinleyicilerle buluşuyor. Sürdürülebilirlik konusunda eğlenceli ve faydalı içerikler sunmayı amaçlayan “Sürdürülebilirliği Konuşalım” podcast kanalına; Spotify Apple Podcasts , ve Google Podcasts platformlarından kolayca erişilebiliyor.

Sürdürülebilirlik Sohbetleri’nin son yayını olan 34. bölümde; ünlü eğitimci, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Selçuk Şirin ile “Eğitimin İyileştirici Gücü” üzerine konuşmaya devam ediliyor.

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...