artwork

Yapı Kredi’de üst düzey atama

2 sene önce

0

Yapı Kredi’nin İnsan Kaynakları Organizasyon ve İç Hizmetler Yönetimi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Özden Önaldı atandı. Önaldı, yeni görevine gerekli resmi onayların tamamlanmasının ardından başlayacak.

Yapı Kredi CEO’su Gökhan Erün, görev değişimine ilişkin yaptığı açıklamada şu değerlendirmede bulundu: “Sayın Önaldı’nın bankacılık dahil pek çok farklı sektörde sahip olduğu deneyim ve vizyonu ile kurumumuza büyük katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum. Gerçekleşen bu atamanın Sayın Önaldı, bankamız ve tüm sektör adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Özden Önaldı hakkında

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Özden Önaldı, profesyonel hayatına 1999 yılında SAP şirketinde “Proje Danışmanı” olarak başladı. Sonrasında kariyerine bankacılık sektöründe devam eden Önaldı, Osmanlı Bankası’nda “Alternatif Dağıtım Kanalları” alanında çalıştı. Devamında ise Garanti Bankası’nda görev alarak, CRM & Pazarlama, Stratejik Planlama, IT ve İnsan Kaynakları alanlarında farklı yönetim kademelerinde birçok stratejik projeye liderlik etti. 2016 yılında Koç Holding’e katılan Özden Önaldı, son olarak İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanlığı’nda “Eğitim ve Gelişim Müdürü” olarak görev yapıyordu. Önaldı, halen Koç Üniversitesi Executive MBA Programı’na devam etmektedir. 

 

Senin için
Tümünü göster
GroupM Türkiye’de Üst Düzey Atama

Tuğba Tuğman, GroupM Türkiye’nin yeni Chief People Officer’ı olarak atandı....

GroupM Türkiye’de üst düzey atama

Zafer Tipigil, EssenceMediaCom’un yeni CEO’su olarak atandı...