Yapı Kredi’de kariyer Yapı Kredi Challenge oyunu ile başlıyor

Yapı Kredi, bilişim teknolojileri alanındaki işe alım sürecini Yapı Kredi Challenge ile oyunlaştırdı. Özellikle yeni mezunlara yönelik açılacak IT ve analist pozisyonları ile staj programları özelinde tasarlanan oyunda en iyi performans gösteren adaylar staj veya işe alım sürecine dahil olma şansı yakalıyor.

30 Eylül tarihine kadar Yapı Kredi Challenge’a katılarak en yüksek puanı elde eden bir kişi ise MacBook Pro kazanma şansını elde edecek.

“360 derece” videonun ilk defa insan kaynakları kapsamında bir oyunda kullanıldığı Yapı Kredi Challenge’a LinkedIn, Facebook profili veya mail adresi ile kayıt olunabilir. Oyuncular, oryantasyon programının yapıldığı amfiden toplantı odalarına, restoranlardan spor salonuna kadar, Yapı Kredi Bankacılık Üssü’ndeki (YKBÜ) hayatı ve çalışma ortamını Yapı Kredi’ye başvurmadan önce sanal ortamda deneyimliyor. Yayına girdiği ilk günden bu yana büyük ilgi gören Yapı Kredi Challenge’ın web sitesini şu ana kadar 38 farklı üniversiteden yaklaşık 2500 öğrenci ve mezun ziyaret etti.

Dijitalleşmeyi her alanda uygulama hedefi doğrultusunda insan kaynakları süreçlerini de dijital dünyaya uygun bir şekilde sürekli yenileyen bankanın oyununa yapikredichallenge.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri açılış filmiyle dikkat çekti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.