artwork

Yapı Kredi sınırları kaldırmaya devam ediyor

2 sene önce

0

Hayatın her alanında sınırları kaldıran Yapı Kredi, sürdürülebilirlik alanında hayata geçirdiği pek çok uygulama ve projeyle birlikte kurumsal farkındalığını ortaya koyarken, sürdürülebilirlik kavramını daha geniş kitlelere ulaştırmak için farklı ve çeşitli iletişim kanallarını etkili bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Bireysel farkındalıktan başlayarak toplumun büyük bir kesimine sürdürülebilirlik konusunda fayda sağlayacak bilgilendirici içerikler paylaşmayı hedefleyen banka, “Sürdürülebilirlik Sohbetleri” ile daha sürdürülebilir bir dünya için gereken dönüşümün ipuçlarını uzman konuklarla birlikte ele alıyor.

Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde ayda iki kez Yapı Kredi’nin Youtube ve Facebook kanallarından canlı olarak yayınlanan “Sürdürülebilirlik Sohbetleri” podcast olarak da Yapı Kredi’nin “Sürdürülebilirliği Konuşalım” kanalında yer alıyor. Seride, gündemimizin büyük bir kısmını oluşturan sürdürülebilirlik konusu, farklı disiplinlerden uzman konukların görüşleriyle tekrar ele alınarak derinleştiriyor. Sürdürülebilirliğin iş dünyasına olan etkilerinin, başarı hikayelerinin ve iyi uygulama örneklerinin de izleyicilerle buluştuğu seride, alanındaki uzman konuklarla birlikte sürdürülebilirliğin önemi ve sürdürülebilir kalkınmanın yarattığı dönüşüm mercek altına alınıyor. Bugüne kadar sürdürülebilirlik konusunda iş dünyasına düşen görevlerden sürdürülebilirliğin iletişimine, deniz kirliliğiyle mücadeleden sürdürülebilir tarıma kadar pek çok konunun ele alındığı sohbetlerde iş dünyasından KOBİ’lere, girişimcilerden üniversite öğrencilerine geniş bir kitleye sürdürülebilirlik konusunda fayda sağlayacak bilgiler paylaşıldı.

Kurumlara ve bireylere sürdürülebilirlik yolculuklarında başvurabilecekleri bir rehber olma vizyonuyla hayata geçen ‘‘Sürdürülebilirlik Sohbetleri” serisi YouTube ve Facebook’un yanı sıra Yapı Kredi’nin “Sürdürülebilirliği Konuşalım” podcast kanalından da dinleyicilerle buluşuyor. Sürdürülebilirlik konusunda eğlenceli ve faydalı içerikler sunmayı amaçlayan “Sürdürülebilirliği Konuşalım” podcast kanalı; Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından dinlenebiliyor.

Senin için
Tümünü göster
Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...

Turkcell topladığı 32 ton tekno atıkla yüzlerce çocuğun eğitimine destek…

14 Ekim Uluslararası Elektronik Atık Günü’nde geri dönüşüme dikkat çekti...