artwork

Yapacaklarımız net, heyecanımız tam

10 ay önce

0

Reklamcılar Derneği başkanlığını 3 harika dönemden sonra sevgili Volkan İkiler’den devralarak, yeni yönetim kurulumuzla beraber bu döneme başlamanın heyecanı içindeyim.

Geçtiğimiz 3 sene içinde Volkan’ın başkanlığıyla, yönetim kurulu olarak Reklamcılar Derneği’nin onlarca yıldır var olan aksiyonlarını geliştirdik, yenilerini gerçekleştirdik. Reklam Konseyi, DPİP, Kristal Elma 360, Effie Studio, Medya ve Reklam Yatırımları Raporu, Reklamın Türkiye Ekonomisine Katkısı Raporu, Unstereotype Alliance  Türkiye iletişimi vd…

Şimdi tüm yeni adımları sürdürülebilir kılma zamanı

Yeni projeleri zenginleştirerek geliştirmek, kurumsal hafızayı dokümante etmek önceliğimiz. Reklamcılar Derneği olarak tüm reklam sektörü adına yeni amaçlar belirleyerek yepyeni sayfalar açmaya da tabii ki hazırız. Özellikle yönetim kurulumuzun genç isimlerinin bu konulardaki yorumları ve önerileri hepimiz için çok değerli.

Reklam sektörü her zaman olduğu gibi yine çok yoğun. Değişen dünya düzeninde belki de eskisine göre daha da zorlu. Bu yoğunluk içinde, dernek altında birleşmek ve mesleğimizin geleceği adına çalışmak en büyük heyecanımız.

Tüm sektöre ve yönetim kurulundaki arkadaşlarıma şimdiden destekleri ve emekleri için teşekkürler.

 

Banun Erkıran Çıtak

Reklamcılar Derneği Başkanı

Bu yazı ilk kez Campaign Türkiye’nin 122. sayısında yayımlandı.