artwork

WPP Webcast serisi ile yeni düzende iletişim

3 sene önce

0

WPP Akıllı Çözümler Platformu’nda alanında önde gelen 22 global ve yerel konuşmacı ile 700’den fazla müşteri bir araya geldi.

WPP, Akıllı Çözümler Platformu ile, yeni düzende, iletişim süreçlerini doğru yönetebilmenin sürdürülebilir ve etkili yollarını müşteri ve iş ortakları ile paylaştı.

Webcast serisinde 5 oturum ile 5 farklı perspektiften COVID-19’un sektörlere etkileri değerlendirildi. Serideki bu 5 konu başlığı; Tüketici&Ekonomi, Medya, Kreatif, Stratejik İletişim Danışmanlığı (PR) ve Yeni Ticaret Düzeni(Commerce) oldu.

Türkiye tüm Dünya ile birlikte, yaşam, tüketim ve iş yapış alışkanlıklarımızın yeniden belirlendiği bir süreçten geçiyor. COVID-19’un hızlı yayılımı toplum, ekonomi ve tüm kurumlar adına değişken ve belirsiz bir ortam oluşmasına neden oldu. Bugünlerde ise önce Çin ardından Avrupa’nın yavaş yavaş “yeni normal” dediğimiz sürece geçişini takip ediyoruz.

WPP bu dönemde hayata geçirdiği “Akıllı Çözümler Platformu” webcast serisiyle, içinden geçtiğimiz süreç ve bizi bekleyenlere dair araştırmaya dayalı bilgileri, Çin ve İtalya pazarlarından katılımcıların deneyimlerini ve iletişim uzmanlarından tavsiyelerini müşterileri ve iş ortaklarıyla paylaştı.

İlki 14 Nisan Salı günü gerçekleşen webcast serisinde 5 oturum ile 5 farklı perspektiften COVID-19’un etkilerine bakıldı. Serideki bu 5 konu başlığı; Tüketici & Ekonomi, Medya, Kreatif, Stratejik İletişim Danışmanlığı (PR) ve Yeni Ticaret Düzeni (Commerce) oldu. Seri boyunca, 22 global ve yerel konuşmacı görüş, bilgi ve verilerini paylaşırken, webcastlere dinleyici olarak 700’den fazla kişi katıldı.

WPP, önümüzdeki dönemde de, yoğun ilgi gören bu webcast serisini sürdürmeyi planlıyor ve tüm müşterilerini ve iş ortaklarını bu webcastlere davet ediyor.